Otomasyon

Eskişehir otomasyon şirketleri arasında doğru adresiniz Koştaş Elektrik sizlere bir telefon kadar yakın. Eskişehir otomasyon hizmetlerimizi inceleyelim.

 

 

1-) ORTA GERİLİM PROJESİ TAAHHÜT

 

2-) DALGIÇ POMPA KURULUM

Dalgıç pompalar genel olarak sulama hizmetlerinde, pis su ve temiz su pompalanması ya da süs havuzlarının ve fıskiyelerde kullanılmaktadır. İstenilen tüm alanlarda Koştaş elektrik olarak hizmet sunmaktayız. Eskişehir dalgıç pompa konusundaki tecrübemiz ile sorunsuz kullanım sağlamaktayız. 

 

Genellikle kuyularda kullanılan dalgıç pompalar çok ses çıkarmazlar. Ayrıca elle yapılacak müdehalelerde düşük arıza verme oranına sahiptir. Eskişehir dalgıç pompa kurulumu  hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 

 

3-) KOMPANZASYON PONOSU

 

Yeni nesil kompanzasyon panolarının kurulumu hizmeti sunan firmamız Koştaş elektrik elektronik, en kısa sürede en kaliteli izmeti sunmaktadır. Eskişehir kompanzasyon panosu uygulamalrımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. 

 

4-TRAFO BAKIMLARI

Eskişehir trafo bakımı konusunda doğru adresiniz olan Koştaş Elektrik Elektronik, 50 Kva dan 10.000 Kva ya kadar olan yüksek gerilim trafolarının bakımını yapmaktadır. Yerinde uygulama ile yağ ilavesi, conta ve trafo malzemelerinin teminini de sağlamaktadır. Eskişehir trafo bakım için bize ulaşın.

 

 

Koştaş Elektrik Eskişehir İletişim Bilgileri;

Telefon : 0222 240 01 80 | 0543 368 90 02

Adres : Gökmeydan Mah. Ulus Cad. No: 12/A / ESKİŞEHİR

 

Etiketler

Web Tasarım